FAQ

Q&A

Zbiór najczęściej zadawanych pytań, który, mam nadzieję, rozwieje wszystkie wątpliwości.

Oczywiście od wyceny 🙂 Każdy projekt traktuje indywidualnie, więc nie mam z góry ustalonego cennika. Wszystko zależy od tego, ile pracy trzeba włożyć w dany projekt, jak bardzo będzie on szczegółowy, ile będzie miał stron etc. 

Tak, przy projektach powyżej 400zł, pobieram zaliczkę wysokości 1/3 finalnej kwoty.

Po przekazaniu szczegółowej wyceny i zaakceptowaniu jej przez klienta przechodzimy do konkretów. Proszę wtedy o przesłanie pełnego briefa na adres mailowy wraz z wszystkimi materiałami do umieszczenia na projekcie oraz o uiszczenie opłaty w ramach zaliczki. Czas jaki daję sobie na wstępny projekt jest zależny od tego co właściwie robię. Ulotkę jestem w stanie złożyć w jeden dzień, ale już katalog niekoniecznie 🙂 O terminach oczywiście informuję Klienta na bieżąco. Po przesłaniu wstępnego projektu Klient decyduje czy projekt się podoba czy nakładamy jakieś poprawki. W ramach ceny Klientowi przysługują 3 poprawki. Po zakończeniu projektu i zaakceptowaniu finalnej wersji przesyłam fakturę końcową i umowę o przekazaniu praw autorskich.

Jedyną sytuacją, w której zmienia się cena jest większa niż 3 ilość poprawek. Wtedy dodatkowa opłata wynosi 50zł za godzinę mojej pracy. Muszę jednak przyznać, że jeszcze z żadnym Klientem nie doszłam do tego etapu 🙂

Tak, jak najbardziej 🙂

Pliki przesyłam po przesłaniu potwierdzenia przelewu lub po wpłynięciu pieniędzy na konto.

Wszystko zależy od rodzaju projektu. W przypadku logo przesyłam 2-3 propozycje do wyboru i ewentualnych dalszych prac. Jeżeli chodzi o bardziej złożone projekty, jak np. katalogi, ustalamy najpierw design przewodni, a dopiero później nakładam go na resztę stron.

Zaobserwuj mnie!